Всесвітній день бізнес-аналітики

Всесвітній день бізнес-аналітики

Всесвітній день бізнес-аналітики (Global Business Analysis Day) відзначається 1 листопада. Це день, присвячений визнанню значного внеску бізнес-аналітиків у всьому світі. Бізнес-аналітики відіграють ключову роль у забезпеченні ефективної роботи бізнесу, прийнятті обґрунтованих рішень та досягненні поставлених цілей. Їх робота полягає у визначенні потреб бізнесу, наданні рекомендацій щодо рішень та співпраці з різними зацікавленими сторонами для ефективного впровадження цих рішень.

Важливість бізнес-аналізу

Бізнес-аналіз має вирішальне значення з кількох причин:

 • Вирішення проблем. Бізнес-аналітики допомагають організаціям виявляти і вирішувати правильні проблеми. Розуміючи першопричини проблем, вони забезпечують ефективне використання ресурсів для досягнення значущих змін.
 • Оптимізація ресурсів. Бізнес-аналітики забезпечують ефективне використання ресурсів. Вони аналізують різні аспекти бізнесу, від процесів до систем, і рекомендують зміни, які можуть призвести до економії коштів і підвищення продуктивності.
 • Співпраця із зацікавленими сторонами. Бізнес-аналітики тісно співпрацюють з різними зацікавленими сторонами, включаючи керівництво, співробітників і клієнтів. Вони виступають в ролі сполучної ланки між різними відділами, гарантуючи, що всі знаходяться на одній сторінці і працюють над досягненням спільних цілей.

Як відзначити Всесвітній день бізнес-аналітики

Якщо ви бізнес-аналітик або практикуєте бізнес-аналіз у будь-якій ролі, ось 12 способів відсвяткувати Global BA Day від Міжнародного інституту бізнес-аналізу:((https://www.iiba.org/business-analysis-blogs/12-ways-you-can-celebrate-global-business-analysis-day/))

 • Відсвяткуйте успіх професіонала з бізнес-аналізу, який надихає вас, у Twitter або на іншій платформі соціальних мереж, використовуючи #GlobalBADay та #BusinessAnalysisDay
 • Покажіть, як ваша організація святкує Всесвітній день бізнес-аналітики у соціальних мережах, використовуючи #GlobalBADay
 • Проведіть внутрішнє святкування, наприклад, розгадайте кросворд, напишіть статтю для внутрішнього інформаційного бюлетеня або інтранету вашої організації, щоб відзначити внесок, який ви та ваша команда зробили в успіх проекту
 • Проведіть внутрішній віртуальний чат, щоб обговорити тенденції, проекти та рішення в галузі бізнес-аналізу
 • Прочитайте книгу з бізнес-аналізу або поділіться своєю улюбленою з колегами – у цифровій бібліотеці членів IIBA є понад 11 000 назв.
 • Напишіть електронного листа своєму колезі з бізнес-аналізу, щоб відзначити його зусилля на проекті, а також надішліть копію його керівнику та відділу кадрів
 • Відвідайте вебінар з бізнес-аналізу або подивіться архівний вебінар на тему, що цікавить вас як бакалавра
 • Поділіться в соціальних мережах, як ви святкуєте день бізнес-аналітики, і допоможіть поширити інформацію! Іноді бізнес-аналітики за своєю природою можуть бути трохи інтровертами і не завжди співають собі дифірамби, але те, що ви робите, важливо для успіху організацій. Тож допоможіть нам відправити кілька постів тим професіоналам бізнес-аналізу, які заслуговують на визнання (і не забудьте додати #GlobalBADay і #BusinessAnalysisDay).

Міжнародний інститут бізнес-аналізу- це міжнародна асоціація, яка налічує понад 120 відділень по всьому світу.

Всесвітній день бізнес-аналітики – цей день не тільки для тих, хто має звання “бізнес-аналітик”. Він для всіх, хто займається бізнес-аналізом, незалежно від того, чи працюєте ви над вдосконаленням бізнес-процесів, визначаєте вимоги або співпрацюєте над рішеннями для покращення бізнес-операцій. Давайте продовжувати рости, вчитися і робити позитивний вплив на світ бізнесу.

Схожі події: 
✔️ День фахівця з управління персоналом
✔️ Всесвітній день економіста та День економіста в Україні
✔️ День підприємця України

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Читайте нашу статтю: Екологічне Різдво

Екологічне Різдво
Позначки:
Copy link