День фахівця з управління персоналом

День фахівця з управління персоналом

Фахівці з управління персоналом (HR) відіграють ключову роль в успіху та зростанні організацій. Вони відповідають за управління відносинами з людським капіталом, який є найціннішим активом бізнесу. День спеціаліста з управління персоналом (Human Resource Professional Day) – це щорічне професійне свято про внесок і важливість ролі фахівців з управління персоналом в бізнесі в усьому світі.

Типовий день HR-менеджера наповнений різноманітними обов’язками. Вони починають свій день з перевірки електронної пошти, голосової пошти та повідомлень, визначаючи пріоритетність нагальних справ серед повсякденних. HR-менеджери займаються підбором персоналу, навчанням, пільгами та дотриманням законодавства. Вони виконують такі завдання, як підбір персоналу, проведення співбесід, наймання нових працівників і забезпечення дотримання компанією місцевих, державних і федеральних законів. Вони також допомагають керівництву документувати та координувати атестації працівників, забезпечуючи належне документування будь-яких проблем у роботі чи дисциплінарних порушень.

Історія та значення

Вперше про День спеціаліста з управління персоналом згадав генерал-губернатор сер Патрік Аллен у жовтні 2013 року.

День був створений для визнання та відзначення професіоналів у сфері управління персоналом за їхню невід’ємну роль у формуванні та розвитку людського капіталу. Свято набуло популярності, коли генерал-губернатор Елвін Рідоут Фуллер оголосив його офіційним святом на Ямайці у 2018 році.

Історія управління людськими ресурсами бере свій початок у 1900-х роках, коли спеціалістів з управління персоналом називали “секретарями з питань добробуту”, переважно це були жінки, які займалися захистом жінок і дівчат. З роками професія еволюціонувала, і в 1920-х роках з’явилися такі назви, як “менеджер з праці” або “менеджер з працевлаштування”. У 1945 році з’явився термін “управління персоналом”, який об’єднав управління зайнятістю та соціальну роботу.

День спеціаліста з управління персоналом – це не тільки визнання професіоналів у сфері управління персоналом, але й підвищення обізнаності про цю професію. У цей день проводяться публічні лекції, щоб пролити світло на важливість професії HR. Ті, хто зацікавлений у приєднанні до HR-індустрії, можуть отримати уявлення про ринок праці та різні ролі в HR-відділі.

  • У цей день можна відвідати HR-семінари, щоб отримати більш глибоке розуміння професії.
  • Висловити подяку фахівцям з управління персоналом за їхню важку роботу.
  • Поділитися інформацією про роль HR та її значення в соціальних мережах, використовуючи хештег #HumanResourceProfessionalDay.

День працівників кадрових служб слугує нагадуванням про неоціненний внесок фахівців з управління персоналом в діяльність організацій. Їх роль, часто за лаштунками, забезпечує безперебійну роботу компаній, задоволеність працівників та дотримання правових норм.

Схожі події:
✔️ День HR-менеджера
✔️ День кадровика в Україні

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Copy link