Всесвітній день бездомних

Всесвітній день бездомних

Всесвітній день бездомних (World Homeless Day) або день безпритульних щорічно відзначають 10 жовтня, починаючи з 2010 року.

Схожі події:
🏚 Міжнародний день безпритульних дітей
🏚 Всесвітній день безпритульних тварин

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Мета Всесвітнього дня бездомних

Основне завдання цього дня – привернути увагу громадськості до проблем осіб, які в силу різних соціально-побутових причин опинились без даху над головою. Ідея цього свята виникла під час онлайн-спілкування небайдужих людей з різних країн.

Актуальність проблеми бездомності підтверджується даними: станом на 2005 рік у світі було близько 100 мільйонів бездомних. Ці показники щороку зростають. Захід покликаний мобілізувати усіх небайдужих для допомоги людям, які опинились на вулиці.

Для України через війну актуальність цієї події та допомоги людям, що опинилися без житла, зросла. Покинуті домівки через окупацію та руйнування, зруйноване та пошкоджене обстрілами житло – це реалії українського сьогодення.

Як відзначають цей день?

Оптимальний спосіб участі у відзначенні дня – посильна допомога благодійним організаціям, які опікуються безхатьками. Це може бути передача грошових коштів, продуктів харчування, медикаментів або інших потрібних речей. Також можна пожертвувати свій одяг чи взуття, які стануть у пригоді людям, які опинилися у скрутному становищі.

Позначки:
Copy link