Всесвітня ніч книги

Всесвітня ніч книги

Всесвітня ніч книги (World Book Night) – свято читання та книги, яке щорічно проходить 23 квітня. 

Подія “Всесвітня ніч книги” розпочалася ще у 2011 році у Великобританії та Ірландії, коли Джеймі Бінг, доктор медичних наук, запропонував цю ідею. Ідея виникла на конференції книжкової індустрії і, власне, передбачала надихати читати дорослих людей більше та спонукати знаходити для цього час. Всі скаржаться на брак часу для читання. Читання вночі – ось спосіб для дорослих знайти час, щоб читати більше.

Існує чудова традиція у цей день – дарувати книги. Усім! У цей день книги роздаються , в першу чергу, серед тих, хто не читає регулярно, і даруються через організації, зокрема в’язниці, бібліотеки, коледжі, лікарні, будинки для людей похилого віку та притулки для бездомних. 

Споріднені події:
✔️ Година Землі
✔️ Всесвітній день навколишнього середовища
✔️ Всесвітній день Землі

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У 2012 році Всесвітню ніч книги перенесли з березня на квітень, щоб подія співпадала з Міжнародним днем ​​книги (World Book Day), встановленим ЮНЕСКО. Так, подія набула розголосу та поширення у світі і її добра традиція дарування книг була підхоплена книгарнями, видавництвами та волонтерами у всьому світі.

Отримуйте насолоду від читання та дарування книг у цей день та кожного дня. Нема часу на читання – читайте вночі! Хоч потрохи, але щодня! Цьому навчає нас Всесвітня ніч книги.

Позначки:
Copy link