Міжнародний день дарування книг

Міжнародний день дарування книг

14 лютого кожного року світ відзначає цікаву та молоду подію під назвою Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day), яка з’явилась в США у 2012 році. Власниця сайту з дитячими книгами Еммі Бродмур поділилась ідеєю, котра полягає у добровільному обміні книгами.

Міжнародний день дарування книг з’явився завдяки підтримці групи пристрасних людей, які хотіли, щоб читання святкувалося. Свято стрімко набуло популярності у всьому світі. Зараз це свято визнане в усьому світі, і люди відзначають його по-різному.

Це чудове свято книги співпадає з Днем Святого Валентина. Тож ви можете поєднати свою любов до когось або до себе із подарунком книги – це, мабуть, набагато краще, ніж банальна сувенірна продукція з червоними серденьками та трояндами, які вже багатьом набили оскомину та знецінилися як спосіб висловлення почуттів. Діляться книгами в цей день та почуттями!

Читайте нашу статтю: Найкращий подарунок

найкращий подарунок - книга

Ви знайдете в наній статті Найкращий подарунок добірки книг для чоловіків та жінок, а також добірку книг про стосунки та любов.

Мета Міжнародного дня дарування книг

День дарування книг має за мету збільшення зацікавленості суспільства у читанні книг і посилення інтересу до бібліотек. Найголовніше – це ділитися любовʼю до читання! Подарунок – це приємно, а книга – це подарунок з користю.

Як відзначити Міжнародний день дарування книг

  • Купити улюблену книгу та подарувати її комусь іншому.
  • Ви можете пожертвувати кілька книжок до благодійної крамниці або місцевої бібліотеки.
  • Ви можете залишити книгу (книги) в таємних місцях вашого міста. Напишіть про це в соцмережах, щоб викликати більший інтерес. Подарунок буде для того, хто знайде!
  • Просто даруйте книги у цей день!.

Цікаві факти про книжки

  • Найбільша книга на планеті має назву «Суперкнига», вона важить майже 253 кг, а її довжина перевищує три метри.
  • Рекорд з товщини б’є англійський словник, котрий складається аж з 8600 сторінок.
  • Що стосовно найменшої книги, то такий статус має друкований лист Галілея – книга дорівнює розмірам нігтя на великому пальці.

Читайте нашу статтю: Магія дитячої книги

Магія дитячої книги
Позначки:
Copy link