Свято людського світла (День внутрішнього світла)

Свято людського світла (День внутрішнього світла)

23 грудня відзначається Свято людського світла, або День внутрішнього світла. Цей незвичайний день започаткували у 2001 році. Він не носить релігійного характеру, тому його можуть святкувати представники усіх національностей, віросповідань та конфесій. Метою свята організатори вважають нагадування про необхідність фокусування на таких вічних цінностях, як співчуття, доброта, вірність, взаємодопомога, рішучість та відповідальність. 

Термін «світло» використовується у контексті не вищого надприродного розуму, а звичайної людської усвідомленості, що у цьому світі усе взаємопов’язано. Те, що людина віддає в плані думок, емоцій та дій, завжди повертається до неї у примноженому вигляді. Тому краще робити добрі справи та випромінювати світло своєї душі, ніж сіяти руйнування навколо себе.

Традиційно у цей день потрібно запалити чотири свічки різного кольору на честь надії, співчуття, розуму та людяності. Також треба займатися благодійністю та всім серцем бажати добра усім на планеті.

  • У свята є символ, який має вигляд трьох людських фігур на фоні сонячного світла та трьох кольорів – золотого, синього та червоного. Деякі люди обирають свічки саме цих відтінків, доповнюючи четвертою білою свічкою на честь людяності. 

Читайте також: День спонтанного прояву доброти та Всесвітній день доброти
Цікаво дізнатися – завдяки чому людина відчуває ейфорійні відчуття радості та спокою коли проявляє доброту та чинить добру справу.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Copy link