Міжнародний день перемоги кожної дівчини

Міжнародний день перемоги кожної дівчини

Міжнародний день перемоги кожної дівчини (International Every Girls Wins Day) — це день, який відзначає розширення можливостей і досягнення дівчат і молодих жінок у всьому світі. Він відзначається щорічно 13 березня і має на меті підвищити обізнаність про виклики та нерівність, з якими стикаються багато дівчат, а також визнати їхній неймовірний потенціал і стійкість. Цей день заохочує людей до дій, спрямованих на підтримку дівчат та молодих жінок у своїх громадах, а також на просування гендерної рівності та прав жінок у глобальному масштабі.

Виникнення Міжнародного дня перемоги кожної дівчини можна пов’язати з канадською організацією “Кожна дівчина перемагає”. Рух прагне розширити можливості дівчат через освіту, наставництво та юридичну підтримку, а також допомогти їм реалізувати свій потенціал.

Схожі події:
🙋‍♀️ Міжнародний Жіночий День (День боротьби за права жінок)
🙋‍♀️ День жіночої емансипації
🙋‍♀️ Міжнародний день жіночого щастя
🙋‍♀️ Міжнародний день жінок і дівчаток в науці

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Гаслом цієї події та учасників цього руху є: ” її право на свободу та справедливість”. Відзначення та поширення інформації про Міжнародний день перемоги кожної дівчини “надихає світ сприймати всіх жінок як рівних і відзначати наш найважливіший актив – нашу жіночність“.1

Основою перемоги кожної дівчини відповідно до ідеології ціього свята є:

  • освітня грамотність
  • медична грамотність
  • підприємницька грамотність
  • економічна та правова культири

Як відзначити цей день?

Міжнародний день перемоги кожної дівчини відзначається в усьому світі в кожній країні шляхом бесід, лекцій, зустрічей або надсилання підбадьорливих листів жінкам. Відзначаючи цю подію, люди можуть висловити свою підтримку руху та допомогти поширити його ідеї про розширення можливостей і рівності.

Місія цього свята полягає в тому, щоб бути єдиними, щоб досягти правових і системних змін, які стосуються «її права» на справедливість.

Цей день є нагадуванням про те, що кожна молода жінка має право на досягнення своїх мрій і цілей, і що ми всі маємо відіграти певну роль у створенні світу, де кожна дівчина може перемагати.

  1. https://everygirlwins.com/international-every-girl-wins-day-2/ []
Copy link