Міжнародний день Начос

Міжнародний день начос

Міжнародний День начос святкують 21 жовтня кожного року.

Схожі події:
🥘 День іспанської паельї
🦪 Всесвітній день устриць
🍕 Міжнародний день піци

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Що таке начос?

International Day of the Nacho – улюблене свято серед населення США та Мексики. Начо належить мексиканській кухні і є чіпсами із кукурудзяної тортильї з різноманітними добавками: оливки, чилі, чорна квасоля, сир тощо.

Міжнародний день начос в історії

Історію свята пов’язують з Ігнасіо Анайя, що працював у 1943 році в клубі Old Victory Club в П’єдрас-Неграс. Цей клуб на той час був розташований поблизу американської військової бази. Якось жінки військовослужбовців попрямували в місто, щоб купити продукти, але о пізній порі всі магазини та ресторани були закриті. Ігнасіо Анайя, що працював шеф-кухарем, запропонував нашвидкуруч зробити закуску з чипсів та сиру чеддер і запекти у духовці. Так виникло нова мексиканська страва – «начо» або «начос».

У 1970 році техаські рейнджери запропонували закуску Френку Ліберто, після чого начо стали продавати на стадіоні Арлінгтону. У 1975 році Ігнасіо Анайя помер. На його честь встановили меморіальну дошку, а 21 жовтня офіційно назвали Міжнародним днем начос. На свято прийнято готувати цю страву з різними наповнювачами, пригощати гостей та куштувати самим. 

Позначки:
Copy link