Міжнародний день коворкінгу

Міжнародний день коворкінгу

Щоб привернути увагу до явища коворкінгу як дуже корисного для підвищення ефективності праці, та залучити до нього ще більше резидентів, 9 серпня визначено вважати Міжнародним днем коворкінгу. Але цей день зазвичай не відзначається особливими заходами.

Схожі події:
🤝 Міжнародний день веселощів на роботі
🤝 День піжами на роботі
🤝 Міжнародний день рівності на роботі
🤝 День організації домашнього офісу

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Що таке коворкінг?

Коворкінг – відносно нове поняття, що означає сучасний спосіб організації роботи людей, які не прив’язані до певного простору і годин. Сьогодні, у час розвитку фрилансу, це особливо актуально. Учасники руху організовують своє трудове буття у вигляді колективного офісу на обраній території. Це дає змогу за необхідності надавати допомогу одне одному, обмінюватися ідеями та спілкуватися, залишаючись незалежними, що складно при надомній роботі.

Історія створення Міжнародного дня коворкінгу

Засновник коворкінгу Бред Ньюберг намагався поєднати переваги офісної роботи та фрилансу. Так у 2005 році, саме 9 серпня, у Сан-Франциско з’явився перший у світі офіс для коворкінгу, де паралельно працювали кілька фрилансерів. Через 3 роки явище поширилося на весь світ. 

Для роботи обираються комфортні орендовані приміщення. Кожен, хто користується ними постійно, сплачує щомісячно частку орендної плати. Також колективні офіси можуть бути організовані у вільних приміщеннях, що втратили своє призначення, наприклад, колишні школи, цехи.

Позначки:
Copy link