Міжнародний день домашніх працівників

Міжнародний день домашніх працівників

Щорічно 16 червня відзначається Міжнародний день домашніх працівників (International Domestic Workers Day). Цей день присвячений визнанню важливої роботи домашніх робітників, які надають такі основні послуги, як прибирання, приготування їжі та догляд за домогосподарствами по всьому світу. Домашніх працівників часто не помічають і недооцінюють, незважаючи на їх вирішальну роль у підтримці сімей і громад. У цей день люди дякують домашнім працівникам за їх важку працю та виступають за кращі умови праці та захист.

Схожі події:
✔️ Всесвітній день охорони праці
✔️ Міжнародний день рівності на роботі

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Відзначення Міжнародного дня домашніх працівників має на меті підвищити обізнаність про виклики, з якими стикаються домашні працівники, і сприяти більшій повазі та визнанню їх внеску. Багато організацій використовують цей день як можливість закликати до посилення правового захисту домашніх робітників, включаючи закони про мінімальну заробітну плату, оплату понаднормової роботи та стандарти безпечних умов праці.

Тим, хто користується послугами домашніх працівників, важливо поміркувати над тим, як вони можуть підтримувати домашніх робітників у своєму житті, пропонуючи справедливу винагороду, шанобливе ставлення та можливості професійного розвитку.

Позначки:
Copy link