Міжнародний день водоспаду

Міжнародний день водоспаду

Щороку 16 червня відзначається Міжнародний день водоспаду (International WaterFall Day). Цей день присвячений святкуванню природного дива водоспадів, які є одними з найбільш захоплюючих і вражаючих елементів ландшафту нашої планети.

Водоспади бувають різних форм і розмірів, від пологих каскадів до бурхливих потоків води. Вони забезпечують не тільки приголомшливе візуальне видовище, але й необхідні ресурси для життя, включаючи прісну воду для пиття, зрошення та відпочинку. У цей день люди відвідують водоспади по всьому світу або дізнаються більше про їхнє екологічне значення.

Схожі події:
✔️ Всесвітній день річок
✔️ Міжнародний День боротьби проти гребель (Міжнародний день річок)

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Відзначення Міжнародного дня водоспадів спрямоване на підвищення обізнаності про життєво важливу роль, яку водоспади відіграють у нашій екосистемі, що надихає на більшу вдячність за їх красу та силу. Багато організацій використовують цю подію як можливість зібрати кошти для заходів із збереження, які захищають середовища існування водоспадів і забезпечують їх подальше існування.

Ця подія нагадує також мандрівників і любителям природи дослідити нові напрямки та відчути велич деяких із найзнаменитіших водоспадів світу, таких як Ніагарський водоспад, водоспад Анхель або водоспад Вікторія.

Міжнародний день водоспаду — це чудовий спосіб з’єднатися з природою та відсвяткувати одне з її найбільш вражаючих творінь.

Який водоспад у світі найвищий?

Водоспад Анхель — найвищий у світі водоспад, розташований на річці Чурун, притоці Кароні, у тропічних лісах Венесуели, в Національному парку «Канайма».

Який водоспад найпотужніший у світі?

Ніагарський водоспад – цей підковоподібний водоспад є най потужнішим у світі (США і Канада).

Який водоспад найбільший в Україні?

Водоспад Учан-Су — найвищий водоспад в Україні знаходить в Криму, його висота сягає 98,5 м. Він розташований за 8 км від Ялти.

Який водоспад найбільший в Карпатах?

Прутський – водоспад найвищий в Карпатах, висота 80 м. Найвищий однокаскадний водоспад Українських Карпат — Ялинський, висота 26 м.

Читайте нашу статтю: Цікаві факти про Амазонку

Цікаві факти про Амазонку
Позначки:
Copy link