День свободи від голоду

День свободи від голоду

28 вересня вважається інтернаціональним Днем свободи від голоду. Метою свята є поширення обізнаності щодо актуальної на сьогодні проблеми нестачі продовольства. День свободи від голоду було введено 2006 року некомерційною всесвітньою організацією Freedom from Hunger. Компанія працює в 19 країнах світу, де є нестача природних ресурсів, і допомагає боротися з голодом.

В історії України та всього світу є чимало випадків смерті від голоду. За даними міжнародної організації Freedom from Hunger, сьогодні кожна сьома людина страждає від постійного недоїдання, а у багатонаселених країнах з нестачею сировини рівень голодування серед людей значно підвищується.

Як допомогти боротьбі проти голоду своїми силами

Підтримати ідею Дня свободи від голоду може кожен охочий. Найкращою допомогою буде ощадливе ставлення до продуктів харчування. Не варто купувати занадто багато їжі, якщо вона не буде після цього спожита. Важливо не допускати викидання продуктів харчування. Під час готування нової страви не обов’язково використовувати нові продукти, якщо є рештки, які можуть знадобитися.

  • Ощадливе ставлення до їжі та природних ресурсів, з якої вона видобувається, є великим внеском у боротьбі з такою глобальною світовою проблемою, як голод.

Споріднені події:
✔️ Всесвітній день голоду
✔️ День пам’яті жертв голодоморів

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Copy link