Міжнародний день безпечного аборту

Міжнародний день безпечного аборту

В 2011 році 28 вересня було призначено міжнародним Днем безпечних абортів. Цю подію запроваджено Всесвітньою організацією жінок по репродуктивним правам.

За даними ВООЗ, кожного року здійснюється близько 25 млн підпільних абортів, які завдають великої шкоди здоров’ю жінок або навіть призводять до летальних наслідків. Можливість перервати небажану вагітність є невід’ємним репродуктивним правом кожної жінки. Саме тому аборти мають бути легальними в усіх країнах світу.

В 85-90% випадків небажаної вагітності жінки обирають штучне переривання, яке в умовах медичного закладу проходить без ускладнень та шкоди для здоров’я. Використання новітніх технологій та спеціальних засобів, рекомендованих лікарями, консультування у спеціалістів знижує ризики травмувань та виникнення безплідності у жінок.

Найбільш безпечним абортом вважається медикаментозне переривання вагітності, що може проводитися на 6-7 тиждень зачаття без втручання хірургії.

На жаль, на сьогоднішній день не в усіх країнах аборти декриміналізовані. Тому важливо говорити про негативні наслідки, до яких може призвести позбавлення жінок права на аборт.

Споріднені події:
✔️ День протизаплідних таблеток
✔️ Всесвітній день сексуального здоров’я
✔️ Всесвітній день контрацепції

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Copy link