Всесвітній день голоду

Всесвітній день голоду

Всесвітній день голоду (World Hunger Day) є всесвітньо визнаним днем, який відзначається 28 травня кожного року з метою підвищення обізнаності про критичну проблему голоду та спонукання до колективних дій для його викорінення. Ця подія допомагає надати розголосу та привернути увагу про голод у світі у третьому тисячолітті. Всесвітній день голоду створений, щоб пролити світло на приголомшливі статистичні дані про голод і його руйнівний вплив на окремих людей, сім’ї та громади в усьому світі. У цей день численні організації, активісти та окремі люди збираються разом, щоб виступати за стійкі рішення, сприяти продовольчій безпеці та підтримувати ініціативи, спрямовані на вирішення основних причин голоду.

Інформаційна підтримка цієї події міститься на сайті worldhungerday.org

Попри виробництво величезної кількості їжі у світі, щоб нагодувати всіх, досі понад 800 мільйонів людей усе ще голодують щодня.

Схожі події:
✔️ День свободи від голоду
✔️ Міжнародний день поширення інформації про продовольчі втрати і харчові відходи
✔️ Всесвітній день продовольства

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Організатори події об’єднали велику кількість волонтерів, мішленовських кухарів, митців, письменників, художників, щоб підтримати ініціативи у боротьбі з голодом. Вони пропонують людям та організаціям долучатись до цього руху, щоб збирати кошти для програм подолання голоду у світі. Зокрема, у Всесвітній день голоду вони пропонують сім’ям та робочим колективам влашувати екологічну вечерю за спеціальними екологічними рецептами від найкращих шеф-кухарів (рецепти розміщені на їхньому сайті) запрошувати на частування гостей і водночас провести благодійний збір коштів, щоб потім перерахувати їх на програми боротьби з голодом.

Голод є проблемою, яку можна вирішити і що спільними зусиллями ми можемо значно змінити життя мільйонів людей, які постраждали від відсутності продовольчої безпеки.

Коли будемо відзначати Всесвітній день голоду?

РікДатаДень
202428 травняВівторок
202528 травняСереда
202628 травняЧетвер
202728 травняП’ятниця
202828 травняНеділя
Позначки:
Copy link