День сержанта Збройних Сил України

День сержанта Збройних Сил України

18 листопада кожного року Україна відзначає День сержанта Збройних Сил України. Цей день існував в іншому форматі з 2009 року, але нове свято впровадив український президент Петро Порошенко 19 квітня 2019 року, видавши відповідний Указ. До цього День професійного сержанта святкувався у березні за наказом Міністра оборони від 2009 року, проте дату та мету свята дещо змінили.

Метою Дня сержанта є подяка та вшанування відданості сержантів та старшин військовій справі, героїзму, відповідальності, мужності, професіоналізму у виконанні службових обов’язків. Сержанти є ключовою ланкою в українському війську, на якій тримається підрозділ. До 2019 року свято мало за мету підтримку та підвищення значущості військової контрактної служби.

Ще одне важливе свято для наших війскових — День Збройних сил України

Почитайте історію виникнення свята та дізнайтеся, яке місце займає українська армія у світовому рейтингу, а також чи дозволяється військовим ЗСУ бути членами політичних партій або займатися бізнесом.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про ці та всі інші актуальні свята та події на кожен день.

Позначки: