Міжнародний день Cli-Fi

Міжнародний день Cli-Fi

Міжнародний день Cli-Fi (International Cli-Fi Day) відзначається 20 квітня щороку і присвячений художній літературі про зміну клімату, жанру, окремому від наукової фантастики. Кліматична фантастика розповідає історії та показує фільми, які стосуються глобального потепління, висвітлюючи ризики зміни клімату так, як не можуть освітні чи новинні інформаційні джерела.

Термін cli-fi був створений у 2011 році Деном Блумом, і цей день є можливістю підвищити обізнаність про кліматичну кризу та надихнути людей вжити природоохоронних заходів для майбутнього.

Споріднені події:
✔️ Міжнародний день дій на захист клімату
✔️ День нульових викидів
✔️ День наукової фантастики

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Цей жанр літератури та мистецтва стає все більш популярним в останні роки, оскільки люди все більше усвідомлюють нагальну потребу впоратися з кліматичною кризою.

Мета Міжнародного дня Cli-Fi – залучити людей у всьому світі до розмов про зміну клімату та спонукати їх до дій для пом’якшення її наслідків. Об’єднуючи авторів, кінематографістів, митців та активістів, Міжнародний день Cli-Fi надихає до співпраці та дій, допомагаючи побудувати глобальну спільноту, віддану вирішенню однієї з найактуальніших проблем нашого часу.

Позначки:
Share via
Copy link