Всесвітній День розповсюдження знань про аутизм

Всесвітній день поширення знань про аутизм

2 квітня кожного року відзначаємо Всесвітній день поширення знань про аутизм (World Autism Awareness Day). Пам’ятний день започаткувала Організація Об’єднаних Націй 18 грудня 2007 року.1

Схожі події:
🧬 Всесвітній день біполярного розладу
🧬 День гордості та гідності аутиста
🧬 Всесвітній день психічного здоров’я
🧬 Неділя аутизму

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Аутизм – це дефект психічного й психологічного розвитку, доведені причини якого досі невідомі. Діткам з таким діагнозом (хвороба проявляє себе в перші роки життя) складно контактувати з людьми й зовнішнім світом загалом. Діти з аутизмом мовчазні, замислені, беземоційні. Проте цей стан піддається корегуванню, якщо його вчасно помітити та звернутись за допомогою до фахівців. Опис даного порушення зробив лікар Каннер у 1943 році.

Метою Дня розповсюдження знань про аутизм є збільшення поінформованості щодо захворювання, залучення людства до сприяння підвищенню рівня життя та допомоги хворим на аутизм. 2 квітня організовують тематичні лекції, конференції, акції тощо.

  • В світі в середньому в одної дитини з 59 діагностують аутизм.

Щороку у квітні відзначаєьтся Всесвітній місяць аутизму, який розпочинається 2 квітня з Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм.

Протягом місяця платформа Autism Speaks буде ділитися історіями та створювати можливості для того, щоб люди краще розуміли та приймали людей з аутизмом, прагнучи заохотити підтримку в усьому світі. Цьогорічна тема присвячена сміливим діям заради змін. Наша місія полягає в тому, щоб люди з аутизмом отримували повну підтримку, визнання та святкування, на які вони заслуговують. Це командна робота, щоб досягти справжнього прийняття.2

Autism Speaks запрошують всіх, хто поділяє мрію про більш інклюзивне майбутнє, приєднатися до них на цьому шляху.

Ось як ви можете долучитися до Всесвітнього місяця аутизму:

  • Пообіцяйте підтримувати зміни та будувати світ, де людей з аутизмом більше приймають та залучають до життя.
  • Підтримайте пожертвою. Це простий, але дієвий спосіб допомогти. Це чудовий спосіб підтримати людей з аутизмом у їхньому прагненні жити найкращим життям і реалізувати свій потенціал.
  • Використовуйте свій голос для адвокації змін. Ваша підтримка нових законів про аутизм має вирішальне значення, і залишатися в курсі оновлень політики щодо аутизму – чудовий спосіб допомогти.
  • Продемонструйте свою підтримку стильно за допомогою унікальної футболки “Безстрашні за зміни”, розробленої художниками-аутистами та фахівцями з догляду за людьми з аутизмом.
  1. https://www.un.org/en/observances/autism-day []
  2. https://www.autismspeaks.org/world-autism-awareness-day []
Позначки:
Copy link