День працівників водного господарства

День працівників водного господарства

У першу неділю червня в Україні відзначають професійне свято працівники водних господарств – День працівників водного господарства. Дату було офіційно впроваджено 18 березня 2003 року Указом Президента України. Відтоді професійне свято відзначають щороку. Значення цього свята дуже важливе, адже вода – це джерело всього живого на землі. Тому бережне використання ресурсів є пріоритетним завданням не лише в Україні, а й у всьому світі. Раціональне використання водних ресурсів, забезпечення населення та підприємств промисловості водою, економний розподіл, збереження, використання та відведення води – за всі ці роботи відповідають працівники водного господарства.

У 2024 році День працівників водного господарства відзначається 2 червня.

Схожі події:
🏞 Міжнародний день Дніпра
🏞 Всесвітній день річок
🏞 Міжнародний День боротьби проти гребель (Міжнародний день річок)

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Цікаві факти про водні господарства України

  • Українські водні ресурси формуються з річкових вод. Дніпро, Дністер, Сіверський Донець, Південний та Західний Буг – річки, що дають основний водний потенціал. Його доповнюють невеликі річки Причорномор’я та Приазов’я. Майже 210 кубічних кілометрів становлять водні ресурси річок.
  • Водним господарством України використовується більше трьох тисяч кілометрів водопроводів групового та локального значення. Захист цих ресурсів повинний відбуватися постійно. Саме цим займаються працівники водгоспів.
Позначки:
Copy link