День працівників водного господарства

День працівників водного господарства

У першу неділю червня в Україні відзначають професійне свято працівники водних господарств – День працівників водного господарства. Дату було офіційно впроваджено 18 березня 2003 року Указом Президента України. Відтоді професійне свято відзначають щороку. Значення цього свята дуже важливе, адже вода – це джерело всього живого на землі. Тому бережне використання ресурсів є пріоритетним завданням не лише в Україні, а й у всьому світі. Раціональне використання водних ресурсів, забезпечення населення та підприємств промисловості водою, економний розподіл, збереження, використання та відведення води – за всі ці роботи відповідають працівники водного господарства.

У 2024 році День працівників водного господарства відзначається 2 червня.

Схожі події:
🏞 Міжнародний день Дніпра
🏞 Всесвітній день річок
🏞 Міжнародний День боротьби проти гребель (Міжнародний день річок)

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Цікаві факти про водні господарства України

  • Українські водні ресурси формуються з річкових вод. Дніпро, Дністер, Сіверський Донець, Південний та Західний Буг – річки, що дають основний водний потенціал. Його доповнюють невеликі річки Причорномор’я та Приазов’я. Майже 210 кубічних кілометрів становлять водні ресурси річок.
  • Водним господарством України використовується більше трьох тисяч кілометрів водопроводів групового та локального значення. Захист цих ресурсів повинний відбуватися постійно. Саме цим займаються працівники водгоспів.

Коли будемо відзначати День працівників водного господарства?

РікДатаДень
20242 червняНеділя
20251 червняНеділя
20267 червняНеділя
20276 червняНеділя
20284 червняНеділя

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link