Міжнародний день очистки водойм

Міжнародний день очищення водойм

Екологічне свято Міжнародний день очищення водойм відзначають у багатьох країнах світу у першу неділю червня. Відзначення цієї дати – заклик до свідомості суспільства, прохання берегти водні ресурси планети. За сприятливої теплої погоди дайвери та завзята молодь з різних міст та країн займаються очищенням водойм та узбережжя.

У 2024 році Міжнародний день очищення водойм відзначається 2 червня.

Схожі події:
🏞 Міжнародний день боротьби проти пестицидів
🏞 День екологічного боргу
🏞 День екологічної освіти

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Важливість Міжнародного дня очищення водойм

  • Ситуація з довкіллям є проблематичною в усьому світі. Особливо від науково-технічного прогресу людства страждають водні ресурси. Водойми засмічуються стоками промислових підприємств, хімічними елементами, звичайним брудом.

Тому за підтримки Всесвітнього фонду дикої природи, під керівництвом Професійної Асоціації інструкторів з дайвінгу та за участі інших міжнародних організацій відбувається святкування Міжнародний день очищення водойм з 1995 року.

Спочатку роботи з очищення виконували лише дайвери. Тепер до них приєднується молодь, якій не байдуже становище водних ресурсів. Вони підіймають з дна сміття та прибирають береги, тим самим подають приклад свідомого користування природними багатствами всьому людству.

Позначки:
Copy link