День карликового бегемота

День карликового бегемота

День карликового бегемота (Pygmy Hippo Day) — це щорічна подія, відзначається 8 квітня, присвячена одному з найменших і найбільш невловимих видів бегемотів — карликовому бегемоту.

Вперше цей день відзначили в 2013 році Pygmy Hippo Foundation, некомерційною організацією, яка займається збереженням карликових бегемотів. Це подія поки не є глобальною ініціативою, однак, є важливою у низьци природоохоронних та екологічних заходів.

Батьківщиною цих милих і цікавих тварин є густі ліси та болота Західної Африки (зустрічаються в основному в Кот-д’Івуарі, Гвінеї та Сьєрра-Леоне), де вони проводять більшу частину часу у воді або біля неї.

Споріднені події:
✔️ Всесвітній день бегемота
✔️ Всесвітній день носорога
✔️ Всесвітній день слонів
✔️ Всесвітній день жирафа
✔️ Всесвітній день мурахоїдів

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

  • На відміну від своїх більших двоюрідних братів, карликові бегемоти в основному травоїдні та мають лагідний темперамент.
  • Карликові бегемоти — поодинокі тварини, за винятком періоду спарювання.
  • Самки кожні два роки народжують одне дитинча.

День карликового бегемота служить можливістю підвищити обізнаність про унікальні проблеми, з якими стикаються ці тварини, і важливість зусиль щодо їх збереження. Хоча точна кількість популяції (близко 2000 особин), карликові бегемоти вважаються вразливим видом, головною загрозою для їхнього виживання є втрата середовища проживання та браконьєрство.

Позначки:
Copy link