EuroMayDay

EuroMayDay

EuroMayDay — це щорічний політичний день дій проти дискримінації та нестабільності, який відзначається 1 травня, одночасно з Днем весни і праці. Це, свого роду, «оновлена версія» традиційного Першотравня, яка фокусується на боротьбі з дискримінацією працюючої молоді та мігрантів у Європі.

EuroMayDay — це європейська мережа масових рухів, яка спрямована на підвищення обізнаності про виклики, з якими стикається молодь у сучасній Європі.

Схожі події:
✔️ День весни і праці
✔️ Міжнародний день солідарності молоді
✔️ Всесвітній день соціальної справедливості

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Нестабільність є широко поширеним досвідом більшості людей у ​​Європі. Нестабільність впливає на матеріальний та/або психологічний добробут, зокрема, це часто пов’язане із безробіттям та неповною занятістю.

EuroMayDay організовує мережа політичних, соціальних та медіа-активістів, асоціацій мігрантів і профспілкових діячів з різних країн. Його активно просувають антикапіталістичні, феміністські та мігрантські групи. EuroMayDay відзначається маршами, парадами та демонстраціями, які збирають тисячі людей.

Рух був заснований у Мілані в 2001 році, і з тих пір він поширився в кількох містах по всьому континенту, включаючи Берлін, Париж, Мадрид і Афіни. Основна мета EuroMayDay – висловити проблеми та прагнення молоді, а також вимагати соціальної та економічної справедливості.

Позначки:
Copy link