День пам'яті трагедії Нагасакі в Японії

День пам’яті трагедії Нагасакі в Японії

День пам’яті трагедії Нагасакі в Японії 9 серпня відзначає одну з найтрагічніших подій в історії людства. Цього дня 1945 року, на завершальному етапі Другої світової війни, Сполучені Штати скинули атомну бомбу на місто Нагасакі, Японія. Це сталося після бомбардування Хіросіми трьома днями раніше і призвело до беззастережної капітуляції Японії, фактично завершивши війну. Однак ціна людських життів і страждань була величезною: за оцінками, 70 000 людей загинули миттєво, а ще більше померли від поранень і променевої хвороби протягом наступних тижнів, місяців і років.

Схожі події:
☢️ Всесвітній день боротьби за заборону ядерної зброї (День Хіросіми)
☢️ Міжнародний день дій проти ядерних випробувань
☢️ Міжнародний день мобілізації проти загрози ядерної війни
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

День пам’яті трагедії Нагасакі слугує гострим нагадуванням про руйнівні наслідки ядерної війни. День відзначається різноманітними пам’ятними заходами, включаючи хвилину мовчання об 11:02 ранку – точний час, коли була скинута бомба. Парк Миру в Нагасакі, розташований поблизу гіпоцентру вибуху, є центральним місцем проведення цих заходів. У парку знаходиться Статуя Миру – височенна фігура, що символізує прагнення до миру в усьому світі і захист майбутніх поколінь від загрози ядерної зброї.

День пам’яті трагедії Нагасакі є суворим нагадуванням про жахи війни і колективну відповідальність, яку несе людство, щоб така трагедія ніколи не повторилася.

Коли будемо відзначати День пам’яті трагедії Нагасакі в Японії?

РікДатаДень
20249 серпняП’ятниця
20259 серпняСубота
20269 серпняНеділя
20279 серпняПонеділок
20289 серпняСереда
Позначки:
Copy link