День пам'яті святої Анни Пророчиці

День пам’яті святої Анни Пророчиці

9 (22) грудня відзначається день пам’яті святої Анни Пророчиці. Ще в молоді роки, жінка стала дружиною Єлкани. Не зважаючи на велику любов, у подружжя довгий час не було дітей і це дуже їх бентежило. Щоб продовжити свій рід, чоловік привів до будинку ще одну дружину Феннану, яка народила спадкоємців. Але він, як і раніше, любив Анну, і це приносило їй велике страждання.

Одного разу у церкві жінка так натхненно молилася Богу й просила дарувати їй сина, що священик Ілій почав вважати її п’яною й став виганяти на вулицю. Але Анна розповіла йому про своє горе й отримала благословення.

Через недовгий час жінка завагітніла й народила сина, майбутнього пророка Самуїла. Коли хлопчик підріс, мати та батько відвели його у ту саму церкву, де їх зустрів Ілій. Батьки залишили свою дитину служити у скинії. За цей вчинок Бог дарував їм ще трьох дочок та трьох синів. 

Вона була другою особою після Симеона, що зустріла Ісуса в храмі під час Стрітення Господнього, про що свідчить Євангеліє від Луки.((https://uk.wikipedia.org/wiki/Анна_Пророчиця))

Анна під час Стрітення господнього (з правої сторони),
Джотто, Каплиця Скровеньї.

Листівки З Днем Ангела Анни

👉 Розділ Листівки та привітанняЛистівки у ВайберіЛистівки в Телеграмі

Схожі події: День пророка Іллі та Собор Архангела Гавриїла

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Схожі події: Преподобного Антонія Римлянина та День пам’яті преподобного Сави Сторожевського

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Copy link