День пам'яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов'язків

День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків

22 серпня Україна вшановує пам’ять працівників органів внутрішніх справ, що загинули під час виконання службових обов’язків. Поліцейські країни віддають пошану своїм колегам, що втратили життя, протидіючи злочинцям.

Схожі події:
👮🏻‍♂️ День Національної поліції України
👮🏻‍♂️ День дільничного офіцера поліції

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Хвилина мовчання, залпи пострілів, квіти біля пам’ятних меморіалів – так проходить цей день у різних містах України. Родичі загиблих правоохоронців разом із колегами героїв вшановують пам’ять своїх рідних, друзів та товаришів по службі.

Як виникла ідея відзначати День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків

Ця визначна подія відбувається щорічно 22 серпня, починаючи з 1996 року. Урочисті заходи супроводжуються пам’ятними реквіємами, покладанням квітів до меморіалів, відкриттям нових пам’ятних плит героям, що віддали своє життя у боротьбі проти злочинності. Скорботні святкування відвідують представники керівництва Центрального апарату МВС, члени Асоціації ветеранів МВС та Організації ветеранів Центрального апарату МВС України. 

Як відзначають цю подію?

У цей день у церквах правлять поминальні служби, а у містах відбуваються меморіальні заходи. З 2019 року на честь загиблих правоохоронців запалюють свічку пам’яті. Вшановують колег-героїв і наряди системи МВС, що заступають на службу.

Позначки:
Copy link