День міста Лубни

День міста Лубни

Лубни – одне з найстаріших міст України, яке було засноване ще в 988 році Великим князем Київським Володимиром I Святославичем. Місто було створене на честь прийняття християнства і служило як одна з фортець Посульської оборонної лінії для захисту південних кордонів Київської Русі від степових нападників. Згідно з історичними даними, Лубни були відомі своїми традиціями самоврядування, адже вони отримали Магдебурзьке право в кінці 16 століття.День міста Лубни

Лубни відзначають свій День міста 18 вересня. Це свято обєднує місцевих жителів та гостей міста , щоб відзначити його багатий історичний спадок та культурні досягнення.

Лубни розташовані на річці Сула. Населення міста становить приблизно 52,218 осіб, а його площа – 25 кв. км. Лубни відомі своєю багатою історією, культурними пам’ятками та внеском у розвиток України.

Лубни – це місто з глибокими коренями і багатою історією. Його День міста є відображенням гордості та вдячності за його спадок. Це час для святкування, визнання та вдячності за все, що місто дало своїм жителям та Україні в цілому.

Схожі події: 
🇺🇦 День міста Прилуки
🇺🇦 День міста Шостка
🇺🇦 День міста Миргород

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Copy link