День "Котів пастухів"

День пастухів котів

День пастухів котів або Дня котячих пастухів (National Cat Herders Day) відзначають 15 грудня щороку – це свято з дивною назвою і цікавим сенсом, яке вшановує людей, які вирішують, здавалося б, неможливі завдання з терпінням, умінням й здебільшого з часткою гумору. Це свято не про любителів котів, а про всіх, хто щодня стикається з проблемою управління хаосом, чи то в професійному чи особистому житті.

Походження та значення Дня котячих пастухів

Фраза “як пасти котів” набула популярності як метафора, що означає спробу контролювати або організувати ситуацію, яка за своєю суттю є хаотичною або неконтрольованою. Ця ідіома була особливо популяризована під час реклами Суперкубка у 2000 році компанією Electronic Data Systems (EDS), яка гумористично зобразила ковбоїв, що пасуть котів, щоб продемонструвати свої організаторські здібності.

Історична хронологія

  • 1980 – Томас і Рут Рой створили концепцію Національного дня котячих пастухів.
  • 1997 – Фраза набула поширення в корпоративному світі завдяки книзі Уоррена Г. Бенніса “Керувати людьми – все одно, що пасти котів”.
  • 1999 – Фраза увійшла в популярну культуру завдяки музичному альбому Gaelic Storm під назвою “Herding Cats”.2000: Рекламний ролик EDS на Суперкубку приніс візуальне життя фразі.

Хто такі кошатники?

Спочатку термін “котячий пастух” стосувався менеджерів проектів та корпоративного персоналу, але згодом він розширився до всіх, хто стикається зі складними завданнями. Сюди входять працівники сфери догляду, батьки, робітники заводів, таксисти та багато інших людей, які справляються з некерованим у своєму повсякденному житті.

Святкування Дня пастухів котів

Заходи на честь цього дня:

  • Організуйте зустріч, щоб відсвяткувати командні зусилля у досягненні цілей, незважаючи на труднощі.
  • Визнайте і оцініть тих, хто щодня справляється зі стресовими ситуаціями, включаючи членів сім’ї до представників складних професій.
  • Побалуйте себе чимось особливим як винагороду за наполегливу працю та стійкість.

У цей день вшановують тих, хто заслуговує на довіру і здатен справлятися зі стресом. Це свято впевненості та вміння вирішувати проблеми. Це день, щоб оцінити зусилля і досягнення тих, хто часто береться за невдячну роботу.

День котячих пастухів – це не просто дивне свято, це день визнання і святкування стійкості, майстерності і терпіння тих, хто щодня справляється з тим, що не піддається управлінню. Проста подяка, допис у соціальній мережі чи громадська акція – цей день дає можливість відзначити неоспіваних героїв нашого життя, які багато в чому схожі на вправних котячих пастухів.

Схожі події:
📈👩🏻 День професійного спікера
📈👩🏻 Міжнародний тиждень коучингу
📈👩🏻 Міжнародний день наставництва

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Copy link