День професійного спікера

День професійного спікера

Що це за день?

Кожен рік 7 серпня проводиться День професійного спікера. Запроваджено цей день з метою об’єднати людей, які виходять на сцену, не бояться говорити на будь-яку тему, інформують, розповсюджують, навчають. Найважливіша частина дня ораторів та самої професії – можливість дати комусь урок чи навчити новому словом.

Схожі події:
🗣 Всесвітній день промов
🗣 Всесвітній день голосу

Почитайте історію виникнення подій та дізнайтеся, чому надзвичайно важливу роль у нашому житті відіграє голос та яку користь приносять публічні виступи.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Як виникла ідея відзначати День професійного спікера?

У деяких людей словосполучення «публічний виступ» викликає прискорення пульсу. Відповідно до статистики 20-25% американців бояться виступати на сцені перед великою кількістю людей. За думкою психіатрів, 95% людей відчувають страх саме перед публічним виступом. Згідно з даними одного зі світових досліджень, страх номер №1 для опитуваних – страх смерті, на другій позиції – саме страх сцени. Якщо ви з числа таких людей, знайте, що ви не самотні. Тому в цей день не зайвим буде привітати професійних спікерів – сміливців, які заробляють гучним словом на життя.

Як відзначати День професійного спікера?

Долучайтеся до дня ораторів: відвідуйте нові семінари, запасайтеся знаннями, виходьте на сцену та долайте свої страхи, розповідайте іншим про свої програші та перемоги у цій сфері.

Мистецтво публічного виступу в умовах on-line.

Коли будемо відзначати День професійного спікера?

РікДатаДень тижня
20217 серпняСубота
20227 серпняНеділя
20237 серпняПонеділок
20247 серпняСереда
20257 серпняЧетвер
Copy link