Міжнародний день асексуальності

Міжнародний день асексуальності

Міжнародний день асексуальності щорічно відзначається 6 квітня з метою підтримки асексуальних людей та обізнаності про асексуальність як важливу складову сексуальної орієнтації.

Мета цієї полягає в тому, щоб підвищити усвідомленість про існування асексуальних людей та допомогти їм знайти підтримку та розуміння в суспільстві. Цей день також надає можливість людям поговорити про асексуальність та розібратися у тому, що ця орієнтація означає та як вона відрізняється від інших сексуальних орієнтацій. На Міжнародний день асексуальності люди можуть проявити свою підтримку асексуальним людям та викликати увагу до проблем, з якими вони стикаються у повсякденному житті.

Схожі події:
✔️ День солідарності з інтерсекс-людьми
✔️ День пам’яті трансгендерів
✔️ День святкування бісексуальності

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Цей день призначений для підвищення обізнаності та розуміння повного безстатевого спектру — безстатевого , демісексуального чи сірого безстатевого — і відзначення різноманітності сексуальних і романтичних орієнтацій. Це можливість визнати внесок і різноманітний досвід асексуальних людей.

День асексуальності – це нагадування про те, що асексуальність є справжньою та важливою частиною ЛГБТК+ спільноти, а також спосіб висловити підтримку асексуальним людям і створити більш інклюзивний та прийнятний світ для всіх. 

Позначки:
Share via
Copy link