День яблуні

День яблуні

Міжнародна спільнота 6 січня кожного року святкує День яблуні (Apple Tree Day).

Читайте нашу статтю: Яблучний пиріг: рецепт

Яблучний пиріг рецепт

«Дайте лікарю вихідний»

Раніше святкування присвячувалося найстаршій яблуні. Достеменно невідомо, яке саме дерево стало об’єктом свята (чи то яблуня Брамлі, чи яблуня Гранфера, вони обидві вважаються найстаршими та ростуть вже 200 років). Згодом почали шанувати саму яблуню і яблука. Цей день на Заході ще називають «Дайте лікарю вихідний». Все через користь, яка міститься у плодах цього дерева.

Схожі події:
🍎 Міжнародний день «з’їж яблуко»
🍎 День дарування яблук
🍎 День опалових яблук
🍎 День яблучного пирога
🍎 День “З’їжте червоне яблуко”

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Яблуня – листяне дерево, яке походить із сімейства трояндових. Його пращуркою вважається дика яблуня Сіверса, що росте у природі й досі. Батьківщиною яблуні вважається Центральна Азія, звідки вона була завезена до Європи, а згодом європейські колоністи привезли дерева до Північної Америки. Яблуня вважається найстаршим із вирощуваних дерев.

Мета заснування Дня яблуні

Цей день запровадили, щоб кожен міг пригадати або дізнатися про користь цих фруктів та їх важливість для організму людини.

Як відзначають цю подію?

У цей день прийнято готувати страви із яблук, ділитися рецептами, їсти їх у будь-якому вигляді або пити яблуневий сік чи сидр. Найкращим способом відзначити свято буде посадити яблуню самостійно або розповсюдити інформацію про це, щоб залучити до посадки якомога більше знайомих.

Позначки:
Copy link