1 липня – яке свято чи подія?

День ідентифікації домашніх тварин

День ідентифікації домашніх тварин

День ідентифікації домашніх тварин (ID Your Pet Day), який відзначається щорічно 1 липня, є важливим днем, присвяченим підвищенню обізнаності про важливість належної ідентифікації домашніх тварин. Цей нагдує власникам домашніх тварин про необхідність мати для своїх улюбленців читабельні, сучасні ідентифікаційні жетони та мікрочипи.
День німецької мови в ООН

День німецької мови в ООН

День німецької мови в Організації Об'єднаних Націй відзначається 1 липня, в день, коли 1 липня 1975 року офіційно розпочала свою роботу Секція німецького перекладу.
День державного реєстратора в Україні

День державного реєстратора в Україні

Щорічно 1 липня відзначається День державного реєстратора в Україні - професійне свято реєстраторів.
День пам'яті святих чудотворців Косми і Даміанa

День пам’яті святих чудотворців Косми і Даміанa

Щорічно 1 (14) липня православна церква вшановує пам’ять святих чудотворців Косми й Даміана – братів з Малої Азії, які вели аскетичний спосіб життя та поширювали християнську віру.
Всесвітній день боротьби проти бідності

Всесвітній день боротьби проти бідності

Щороку 1 липня у деяких країнах відзначають Всесвітній день боротьби проти бідності. Метою святкових заходів є привертання уваги світового суспільства до держав, що потерпають від злиднів.
День слідства в Україні

День слідчого

1 липня Україна офіційно святкує День слідства – професійну дату працівників внутрішніх справ. Саме ці люди з аналітичним складом розуму, дедуктивними здібностями та вміннями ведуть розслідування та розплутують як прості, так і складні справи різного характеру.
Міжнародний день анекдоту та жартів

Міжнародний день анекдоту та жартів

Дуже веселе свято відзначають 1 липня – Міжнародний день анекдоту та жартів. Така цікава дата характеризується величезною кількістю смішних заходів. Жарти піднімають настрій та дарують багато позитивних емоцій.
День Канади

День Канади

Національне свято державного рівня 1 липня святкують у Канаді. У Canada Day / Fête du Canada громадяни країни мають офіційний вихідний та насолоджуються урочистими заходами. Якщо свято припадає на неділю, 2 липня оголошують вихідний, але святкування все одно проходить першого числа.
День Незалежності Республіки Бурунді

День Незалежності Республіки Бурунді

1 липня Республіка Бурунді святкує свій День незалежності. Ця африканська країна розташована біля Великих озер. Бурунді, за доповіддю ООН, визнали найбільш нещасною країною, адже її мешканці протягом століть потерпали від рабства, корупції, голоду, злиднів. Навіть зараз багато громадян майже не мають доступу до якісних послуг у сфері охорони здоров’я та освіти. Але День незалежності у країні святкують врочисто.
День Незалежності Республіки Руанда

День Незалежності Республіки Руанда

1 липня День незалежності святкує африканська країна Руанда. Зараз в цій державі стрімко розвиваються цифрові технології, зростає бізнес, підвищується рівень ВВП завдяки ефективним економічним реформам. Але так було не завжди. Мешканці Руанди зазнали чимало часів страждань та лихоліть, а їхні предки століттями потрапляли у рабство.
Міжнародний день реггі

Міжнародний день регі

Яскраве музичне свято щороку відзначають 1 липня на Ямайці у Кінгстоні – Міжнародний день регі. Ця дата присвячена тому, щоб познайомити весь світ з незрівнянним стилем музики. Тисячі шанувальників та прихильників регі відмічають її.
Міжнародний день курячих крилець

Міжнародний день курячих крилець

Досить незвичне свято, що носить традиційний національний характер, відмічають 1 липня у Сполучених Штатах Америки. Це Міжнародний день курячих крилець. Цікаво, що саме американці щороку з'їдають близько 28 мільярдів крилець. Якби огорнути нашу планету кільцем із курячих крилець у тій кількості, що їх щороку з'їдають американці, вистачило б аж на два кола. За популярністю ця страва поступається лише улюбленим у країні гамбургерам.
День винаходу сонцезахисних окулярів

День винаходу сонцезахисних окулярів

1 липня – гарна нагода вдягти красиві та модні сонцезахисні окуляри. Адже саме у цей день винахід відзначає своє народження. За думкою науковців та вчених, перші окуляри для захисту від сонячних променів були зроблені ще у XVII столітті.
День Незалежності Сомалі

День Незалежності Сомалі

Країна спекотної Африки Сомалі 1 липня святкує свій День незалежності. Багато років сомалійці йшли важким кривавим шляхом, аби отримати офіційну самостійність. Сьогодні мешканці цієї країни потерпають від голоду та посухи, а 73% населення живе на суму менше 2 доларів на день.
День архітектури України

День архітектури України

Українська архітектура — самобутня, наповнена національними особливостями, вона робить нашу країну справжньою скарбницею архітектурних шедеврів. Вітчизняній архітектурі присвячено спеціальне свято — День архітектури України, який щорічно відзначають 1 липня.
Початок Петрового (Петрівського) посту

Початок Петрівського посту

Петрівський піст починається у другий понеділок після Трійці. Кожен рік ця дата припадає на різні числа, тому що пов'язана з Великоднем.

Листівки на цей день

👉 Розділ Листівки та привітанняЛистівки у ВайберіЛистівки в Телеграмі

Який день 1 липня?

Підписуйтесь на наші канали та розсилку

Яке ще свято сьогодні? Знаєте ще свята чи події в цей день? Напишіть нам, ми розповімо всім!

Завітайте також до нашого розділу Цікаві факти.

Які іменини 1 липня?

В цей день святкуються іменини Зосима.
В цей день святкуються іменини Єфрема.
В цей день святкуються іменини Ангеліни.
В цей день святкуються іменини Леонтія.
В цей день святкуються іменини Віктора.
Сьогодні святкуються іменини Василя.
Сьогодні святкуються іменини Олексія.

Хто народився 1 липня?

Владислав Єрко
Український художник-ілюстратор, відомий співпрацею з видавництвом «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га».
Діана, принцеса Уельська.
Принцеса Уельська.
Вільям Вайлер
Американський кінорежисер, продюсер, сценарист. Відомий за фільмами Буремний перевал, Римські канікули, Як украсти мільйон.
Жорж Санд
Французька письменниця («Консуело», «Індіана», «Орас»).
Жан-Віктор Понселе
Французький математик, механік та інженер, творець проєктивної геометрії.
Георг Крістоф Ліхтенберг
Німецький вчений-фізик, на честь якого названі відкриті ним фігури Ліхтенберга.
Готфрід Вільгельм Лейбніц
Німецький мовознавець, математик, фізик і філософ, засновник Бранденбурзького наукового товариства (пізніше — Берлінська АН).

Корисно? ❤️ Збережіть та поділіться з друзями!

Copy link