Міжнародний день анекдоту та жартів

Міжнародний день анекдоту та жартів

Дуже веселе свято відзначають 1 липня – Міжнародний день анекдоту та жартів (International Joke Day). Така цікава дата характеризується величезною кількістю смішних заходів. Жарти піднімають настрій та дарують багато позитивних емоцій. 

Схожі події:
🤣 День сміху
🤣 Міжнародний день раптового сміху
🤣 День заразливого сміху
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія виникнення Міжнародного дня анекдоту та жартів

Ідея святкування International Joke Day належить американському письменнику та графіку Уейну Рейнагелю. Ця видатна людина відома у світі своїми фантастичними романами. Свято було започатковане у 1994 році, отримало популярність у різних країнах, адже від жартів та веселощів не відмовиться ніхто. 

Спочатку святкові заходи біли спрямовані на збільшення обсягу продажів двотомної збірки офісних анекдотів Рейнагеля, що включив у кожну книжку по 250 смішних жартів. 1 липня письменник обрав, бо цей день завершує половину року, і цієї ж дати стартував Міжнародний конкурс анекдотів.

Як весело провести цей день?

У цей день можна доволі насміятися, слухати жарти або самому їх розповідати. Святкують День анекдоту по-різному – організують у місті комедійний клуб, розучують анекдоти та проводять конкурси на найсмішніший жарт, дивляться компанією друзів старі та нові комедії тощо. Сміх, за науковими дослідженнями, подовжує життя та позбавляє від негативних емоцій.

Коли будемо відзначати Міжнародний день анекдоту та жартів?

РікДатаДень
20241 липняПонеділок
20251 липняВівторок
20261 липняСереда
20271 липняЧетвер
20281 липняСубота
Позначки:
Copy link