Всесвітній день соку

Всесвітній день соку

В 2010 році Міжнародна асоціація IFU, яка об’єднує багатьох виробників фруктових соків, внесла пропозицію святкування Всесвітнього дня соку. Першими цю ініціативу підтримали такі країни, як Туреччина, Іспанія та Польща. Зараз вже багато держав відзначає цей день, але в різні пори року. В Україні день соку відзначається в третю суботу вересня.

У 2023 році Всесвітній день соку припадає на 16 вересня.

Схожі події:
🧃 Всесвітній день смузі
🧃 День чаю з льодом
🧃 Міжнародний день чаю

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Мета Всесвітнього дня соку

Метою свята є популяризація цього корисного напою та здорового способу життя. Символом обрали екзотичний фрукт, який розділений на три частини. Цим автори хотіли символізувати різноманіття усіх соків світу.

Як проводять цей день?

Перше святкування цього дня в Україні ознаменувалося своєрідним рекордом. Компанії «Тетра Пак» та «Сандора» провели безкоштовну акцію на Майдані Незалежності. Вони встановили «сокові бари», в яких усі охочі могли насолодитися смаком різноманітних фруктових напоїв «Сандора» та «Садочок». Офіційні представники зафіксували, що кияни та гості міста випили за день 18877 склянок, що й стало рекордом. Організатори сподіваються, що ця кількість буде збільшуватися кожного року.

Зараз в цей день деякі ресторани, кав’ярні та піцерії проводять акції, коли кожен може отримати склянку або пакет улюбленого соку в подарунок до основного замовлення.

Позначки:
Copy link