Всесвітній день софтболу

Всесвітній день софтболу

Щороку 13 червня відзначається Всесвітній день софтболу (World Softball Day). Цей день присвячений софтболу, який є різновидом бейсболу, в який грають із більшим м’ячем і меншим полем. Софтбол вперше був винайдений у Сполучених Штатах наприкінці 19 століття, але з тих пір він поширився по всьому світу та став популярним видом розваг для людей різного віку та рівня кваліфікації. У цей день люди грають у софтбол з друзями та родиною або відвідують місцеві ігри та заходи.

Схожі події:
✔️ Всесвітній день футболу
✔️ День гольфіста

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Святкування Всесвітнього дня софтболу має на меті підвищити обізнаність про софтбол і заохотити більше людей до участі. Багато софтбольних організацій використовують цей день як можливість просувати свої програми та залучати нових гравців, тренерів і волонтерів. Це також можливість для досвідчених гравців поділитися своєю пристрастю до спорту, організовуючи заходи, семінари або демонстрації для тих, хто тільки починає.

Чим софтбол відрізняється від бейсболу?

Софтбол — різновид бейсболу, в який грають більшим м’ячем і на меншому полі. Основні відмінності між софтболом і бейсболом полягають у розмірі м’яча, розмірах ігрового поля та стилі подачі. М’ячі для софтболу більші й важчі за бейсбольні, і зазвичай їх кидають знизу, а не зверху, як у бейсболі. Крім того, поля для софтболу менші, ніж поля для бейсболу, з коротшими базовими шляхами та меншою відстанню між базами.

Чи має софтбол свої правила?

З точки зору правил, софтбол дотримується багатьох тих самих основних принципів, що й бейсбол, але з деякими ключовими відмінностями. У типовій грі беруть участь дві команди по дев’ять гравців, які по черзі грають у биту та на полі. Софтбол багато в чому подібний до бейсболу, він має свій унікальний набір правил, які роблять його окремим видом спорту.

Коли будемо відзначати Всесвітній день софтболу?

РікДатаДень
202413 червняЧетвер
202513 червняП’ятниця
202613 червняСубота
202713 червняНеділя
202813 червняВівторок

Читайте нашу статтю: Цікаві факти про баскетбол

цікаві факти про баскетбол
Позначки:
Copy link