Всесвітній день поповнення рахунку

Всесвітній день поповнення рахунку

Всесвітній день поповнення рахунку (World Top Up Day) – це щорічне свято звʼязку з близькими та щедрості, яке відзначається 10 листопада. Це день, присвячений світовій спільноті експатів, що визнає щедрість тих, хто підтримує свої сім’ї та друзів вдома, поповнюючи мобільні рахунки.

Історія виникнення Всесвітнього дня поповнення рахунку

Концепція передплачених послуг мобільного зв’язку з’явилася в 1990-х роках, коли мобільні оператори прагнули розширити свій ринок. До цього часу мобільний зв’язок надавався переважно на контрактній основі, за винятком тих, хто мав погану кредитну історію або не досяг 18-річного віку. З поширенням передплачених мобільних телефонів зросла потреба в регулярному поповненні рахунку, особливо для тих, хто живе від заплати до зарплати.

Усвідомлюючи фінансовий тягар емігрантів, які часто надсилають кошти своїм близьким, міжнародна компанія MobileRecharge у 2015 році започаткувала Всесвітній день поповнення мобільного зв’язку. Його метою було пролити світло на непохитну підтримку спільноти емігрантів своїм сім’ям і відзначити їхні доброчинні вчинки, які часто залишаються непоміченими.1

Святкування зв’язку та підтримки

Всесвітній день поповнення рахунку відзначається різноманітними заходами, які сприяють зміцненню спільноти та солідарності серед емігрантів. Онлайн-конкурси, спеціальні пропозиції та акції розроблені спеціально для емігрантів, а також численні пости в соціальних мережах і статті, написані спільнотою емігрантів і для них.

Як відзначити Всесвітній день поповнення рахунку

 • Експатів заохочують ділитися своїм досвідом через блоги або соціальні мережі, щоб підвищити обізнаність та налагодити зв’язок з іншими людьми, які опинилися в подібних ситуаціях.
 • День часто супроводжується ексклюзивними знижками та акціями для експатріантів, щоб допомогти їм підтримати своїх близьких.
 • Дізнатися більше про емігрантів. Для тих, хто не є емігрантом, це можливість дізнатися про життя емігрантів за допомогою різних онлайн-ресурсів та особистих історій.

Цікаві факти та статистика

 • У світі налічується більше 50 мільйонів експатріантів.
 • Лише кожен четвертий емігрант – жінка, хоча ця цифра поступово зростає.
 • Значна частина емігрантів, близько 69%, – це люди у віці від 30 до 50 років.
 • Майже 70% експатріантів перебувають у тривалих стосунках або одружені.
 • Перший рік у новій країні може бути найскладнішим для емігрантів.

Всесвітній день поповнення рахунку – це визнання викликів, що повʼязані із життям за кордоном, це труднощі повʼязані з психологічними аспектами (розлука з рідними, туга та сум, культурна асиміляція) та матеріальні аспекти (працевлаштування, пошук житла, медичне забезпечення, відсутність фінансової підтримки тощо).
Ця подія сприяє налагодженню зв’язків між емігрантами, обміну досвідом і взаємній підтримці.

Як відзначити Всесвітній день поповнення рахунку

 • Поповніть рахунок своїм близьким, якщо маєте таку можливість. Друзям або рідним, що за кордоном і потребують підтримки. Або підтримайте тих, хто на Батьківщині, якщо ви мігрант. Це може бути маленька символічна сума. Якщо ще додасте до неї коротке повідомлення з теплими словами – це буде значний внесок у підтримку звʼязків та стосунків, наповнить ваші серця теплом і любовʼю. Звісно, це не може замінити тепло обіймів під час зустрічі, але може додати радості тим, за ким ви сумуєте.
 • Для експатів в цей день можна взяти участь в онлайн-заходах та поспілкуватися з іншими емігрантами. Поділитися своєю історією, досвідом, розповісти про свої труднощі, знайти підтримку або попросити допомоги і поради – це те, що нам може дати спілкування й спільнота.
 • Підтримайте місцеву емігрантську спільноту або переселенців, звертайтеся до емігрантів у вашому регіоні, щоб продемонструвати підтримку та солідарність, якщо ви вдома.
 • Зробіть свій щоденний донат на ЗСУ!

Всесвітній день поповнення рахунку – це більше, ніж просто день фінансових операцій, це свято підтримання зв’язків та стосунків, які об’єднують нас, незважаючи на відстані. Це день визнання жертв та труднощів, на які йдуть мігранти, і любові, яка спонукає їх залишатися на зв’язку зі своїми сім’ями, незалежно від того, в якій точці світу вони перебувають.

Схожі події: 
✔️ Всесвітній день мігрантів та біженців
✔️ Міжнародний день мігранта
✔️ Міжнародний день сімейних грошових переказів

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

 1. https://blog.mobilerecharge.com/world-top-up-day/ []
Позначки:
Copy link