Всесвітній день мавп

Всесвітній день мавп

14 грудня в різних країнах світу відзначають цікаву дату – Всесвітній день мавп (World Monkey Day).

Читайте нашу статтю: 10 цікавих фактів про мавп

цікаві факти про мавп

Всесвітній день мавп в історії

World Monkey Day не є офіційним святом. Воно виникло за ініціативи відомих художників Кейсі Сорроу та Еріка Міллікіна, які у 2000 році запропонували заснувати такий день на міжнародному рівні. На той час ініціатори події навчалися в Університеті штату Мічиган на факультеті мистецтв. Свято стало популярним, коли Sorrow і Millikin почали включати День мавп до своїх авторських робіт та альтернативних коміксів і публікувати їх через інтернет.

Мета створення свята

Святкування World Monkey Day підтримують в різних країнах світу – Великій Британії, Канаді, Італії, США, Пакистані, Індії, Туреччині, Естонії, Колумбії, Таїланді. Метою свята є розповісти світовому суспільству про чарівних та дуже розумних приматів. За відзначення події активно виступають художні школи та організації, серед яких Лувр, Музей мистецтв Метрополітен.

Як відзначають цю подію?

У зоопарках Пакистану на честь свята проводять творчі конкурси та освітні заходи. Влаштовують дитячі виступи у масках приматів, інформують суспільство про загрози, яких зазнають тварини. У зоопарках Естонії запроваджують тестування інтелекту макак та проводять аукціони з продажу художніх творів, створених шимпанзе. Також в різних країнах свято відзначають костюмованими вечірками та жартівливими змаганнями.

Читайте нашу статтю: Цікаві факти про лемурів

Цікаві факти про лемурів

Різні види мавп

У світі приматів

Схожа подія:
🦍Всесвітній день орангутанга

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Copy link