Міжнародний день усвідомлення

Міжнародний день усвідомлення

Кожен рік 12 вересня проводиться Міжнародний день усвідомлення або Mindfulness Day. Вперше цей день провело у 2011 році видавництво Wisdom Publications, яке займається випуском сучасних і старих книжок з буддійської філософії, а також практичних матеріалів про усвідомленість. Мета цього дня – посилити інформованість суспільства про корисність та цінність усвідомленості. 

Чим же усвідомленість заслужила свою дату у календарі?

  • Це здатність людини подумки та фізично відчути справжній момент. В більш широкому сенсі це вміння концентрувати увагу на якомусь процесі, здатність відчувати своє тіло, його потреби, власні емоції, а також стримувати свої оціночні судження та залишатися впевненим в своїх переконаннях навіть у моменти критики. Дослідження продемонстрували, що усвідомленість при сучасному ритмі життя здатна змінити людський погляд на повсякденні речі і ситуації. 

День пробудження свідомості – гарна нагода підвищити свою обізнаність про цю практику, її користь, це можливість навчитись її тренувати для привнесення в життя гармонії, ефективності, ясності.

Позначки: