Міжнародний день рожевого

Міжнародний день рожевого

Міжнародний день рожевого (International Day of Pink) – подія, яка відзначається у другу середу квітня кожного року, щоб підвищити обізнаність про шкідливі наслідки знущань, дискримінації та гомофобії.

Подія з’явилась в Канаді в 2007 році після того, як двоє учнів середньої школи побачили, як однолітки знущаються над носінням рожевої сорочки і вирішили взяти позицію проти знущань. З тих пір день став щорічною подією, яка відзначається в школах та інших навчальних закладах, робочих місцях та громадах по всьому світу. Мета Міжнародного дня рожевого – сприяти різноманітності, повазі та інклюзивності, протистоянню всім формам знущань та дискримінації.

У 2024 році Міжнародний день рожевого відзначається 10 квітня.
Споріднені події:

✔️ Міжнародний день боротьби з гомофобією
✔️ День «Нуль дискримінації»
✔️ Міжнародний день протидії булінгу
✔️ День боротьби з булінгом (День рожевої сорочки)

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У міжнародний день рожевого людям рекомендується носити рожевий одяг або аксесуари, щоб демонструвати свою підтримку руху проти будь-якої дискримінації. Навчальні заклади та робочі колективи часто організовують заходи для підвищення обізнаності про вплив знущань та дискримінації та сприяння доброті, співчуттю та толерантності. Це нагадування про те, що кожен впливає на створення безпечного та інклюзивного суспільства.

Міжнародний день рожевого – це важлива ініціатива сприяти культурі поваги, розуміння та прийняття, а також створити світ, де кожен може відчувати себе цінним та важливим таким яким є.

Позначки:
Copy link