День боротьби з буллінгом

День боротьби з булінгом (День рожевої сорочки)

Організація Об’єднаних Націй у 2012 році проголосила 4 травня Міжнародним днем боротьби з булінгом. ООН запрошує небайдужих людей висловити свою позицію протистояння цькуванню (булінгу) та вбратися в одяг рожевого, синього, фіолетового кольорів.

Споріднені події:
⛔️ День захисту дітей
⛔️ Шкільний день ненасильства та миру
⛔️ Всесвітній день крапки з комою

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Булінг – це цькування, реальна біда, з якою стикаються школярі та підлітки у колективі. Це ситуація, за якої дитині-жертві навмисно роблять боляче, знущаються, морально нівечать.

День боротьби з булінгом був започаткований у Канаді Девідом Шепердом та Тревісом Прайсом у 2007 році. Вони принесли до школи рожеві сорочки та запропонували однокласникам їх одягти. Це було зроблено через те, що діти зацькували свого товариша Чарльза Макнілла за те, що підліток прийшов до школи у рожевій сорочці. Тепер цей одяг став символом свята.

Пізніше День боротьби з булінгом офіційно запровадила ООН. 4 травня на честь події учасники заходів вдягають рожевий одяг, проводять акції, щоб привернути увагу світового суспільства до існуючої проблеми та разом знайти шляхи її вирішення. На допомогу дутім, що страждають від цькування однолітків, приходять професійні психологи та громадські організації.

Позначки:
Рекомендовано
4 травня кожного року світ відзначає важливе свято у кінематографі…