Міжнародний день прийняття

Міжнародний день прийняття

20 січня проводиться Міжнародний День прийняття цінна подія зі зворушливою історією.

Схожі події:
👨🏻‍🦽 Міжнародний день людей з інвалідністю
👨🏻‍🦽 Міжнародний день боротьби за права осіб з інвалідністю

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія заснування Міжнародного дня прийняття

Почалося все з Енні Гопкінс – дівчини з інвалідністю. Вона зіткнулася з упередженим ставленням, дискримінацією, заниженими очікуваннями. Але Енні не звертала уваги на це і досягала мети за метою: співала у хорі, вигравала шоу талантів, а щоб приєднатися до сестринства у коледжі, змусила до 40 будівель кампусу збудувати пандуси. Після навчання вона створила пізнавальний та гумористичний канал на YouTube, ділилася своїм досвідом, допомагала іншим, займалася благодійністю, вела підприємницьку та адвокатську діяльність, малювала. У 2007 р. з допомогою свого брата Енні заснувала компанію «3E Love» для розповсюдження своїх ідей, а також створила міжнародний символ прийняття, який зображує інвалідний візок у формі серця. І компанія, і символ передають ідеали рівності, відданості, поваги та розуміння.

20 січня 2009 року Енні пішла з життя через ускладнення після медичних процедур. Її брат Стів, сім’я, друзі та люди з інвалідністю допомогли зберегти її ідеали. Стів очолив компанію, а день смерті Енні перетворився з символу печалі та втрати на символ прийняття і послання Енні. Подія відзначається з 2010 року.

  • Іноді важливо приймати деякі речі. Твердження особливо вірне у випадку визнання інвалідності людини. Цей факт не повинен змушувати людей відчувати себе неповноцінними, тому для признання особливих людей і створено цей день.
Позначки:
Copy link