Міжнародний день охорони єнотів

Міжнародний день охорони єнотів

Традицію відзначати День охорони єнотів запропонувала дівчина з Каліфорнії у 2002 році. Вона намагалась довести громадськості, що ці тварини не завдають шкоди, як багато хто вважає, а навпаки, є важливою складовою екосистеми. За рік наміри зоозахисниці стали відомі за межами країни. Знайшлося багато однодумців, які підтримали її ідею. Відтоді свято набуло міжнародного значення і відмічається щороку в перший день жовтня.

Схожі події:
🦝 Всесвітній день охорони природи
🦝 Міжнародний день біологічного різноманіття
🦝 Міжнародний день збереження мангрових екосистем

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позитивний вплив єнотів на навколишнє середовище

Поїдаючи шкідливих гризунів та комах, полоскуни перешкоджають їх стрімкому розмноженню, не гребують і падаллю, що сприяє підтримці чистоти у навколишньому середовищі. Також ці звірята переносять насіння різних рослин на нові місця, розширюючи територію їх існування.

  • Крім єнотів, є ще види тварин, яких внаслідок недостатнього інформування про їх важливість людство вважає шкідниками або неприємними створіннями. Це койоти, змії, павуки та навіть слони.

Мета Міжнародного дня охорони єнотів

Міжнародний день охорони єнотів заснований для підвищення обізнаності суспільства про цінність цих та інших тварин, для запобігання знищенню і руйнуванню середовища існування задля збереження їх популяції.

Читайте нашу статтю: Цікаві факти про єнотів

Цікаві факти про єнотів
Позначки:
Copy link