Міжнародний день каракулів

Міжнародний день каракулів

Міжнародний день каракулів (International Scribble Day) — це день, присвячений радості спонтанного малювання та писання. Щорічно відзначається 27 березня, цей день закликає людей будь-якого віку обійняти та почути свою внутрішню дитину та дати волю своїй уяві на папері. Незалежно від того, чи це малювання абстрактних форм, штриховки, малювання облич чи створення цілих світів із звивистих ліній, Міжнародний день каракулів відзначає свободу та творчість, які приходять із малюванням каракулів.

Витоки Міжнародного дня каракулів не зовсім зрозумілі, але вважається, що він почався як цікавий спосіб популяризувати мистецтво каракулів і малювання. Сьогодні цей день відзначають у всьому світі, у багатьох школах, бібліотеках і мистецьких центрах проводяться майстер-класи та заходи, щоб заохотити людей долучитися до такої писанини.

Схожі події:
✍️ Всесвітній день каліграфії
✍️ День дудла
✍️ День розмальовки
✍️ Міжнародний день акварелі

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Міжнародний день каракулів також популярний у соціальних мережах, де люди діляться своїми каракулями та каракулями, використовуючи хештег #InternationalScribbleDay.

Писання каракулів може здатися простим та безглуздим заняттям, але воно має багато переваг як для дітей, так і для дорослих. Для дітей – може допомогти розвинути дрібну моторику, координацію рук і очей і творчі здібності і, найважливіше, – це антистресова терапія. Для дорослих це може бути веселим і розслаблюючим способом зняти стрес і покращити концентрацію, скинути напругу або виразити важкі почуття. Не можна недооцінити важливість малювання каракулів у психотерапевничних практиках, як спосіб контакту з внутрішнім світом людини.

Тож чому б не відпочити від повсякденної суєти й не приєднатися до терапевтичного і цілющого Міжнародного дня каракулів? Візьміть ручку чи олівець, дозвольте своїй руці говорити, і подивіться, куди вас заведе ваша уява!

Читайте нашу статтю: Найкращий подарунок

Найкращий подарунок - добірки книг
Позначки:
Copy link