Міжнародний день каберне

Міжнародний день каберне

У четвер напередодні Дня праці США відзначається Міжнародний день каберне (International Cabernet Day).

У 2024 році Міжнародний день каберне відзначається 29 серпня.
Схожі події:

День виноградарів, виноробів та садівників України
День вина і сиру
Міжнародний день вина «Каберне Совіньйон»
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія створення Міжнародного дня каберне

Сорт винограду Каберне Совіньйон є найпоширенішим у світі та зустрічається практично у всіх виноробних регіонах. Він є наслідком схрещення таких сортів, як Каберне Фран та Совіньйон Блан.

Започатковано свято було Ріком Бакасом у Каліфорнії у 2010 році. За однією із версій – для того, щоб звільнити склади перед збором нового врожаю. Пізніше святкування підхопили у всьому світі.

Цікаві факти про вино Каберне

  • У вині каберне міститься багато таніну – природного антиоксиданту, який чудово бореться із захворюваннями серцево-судинної системи та діабетом 2-го типу. Тому вживання 150 мл вина в день вважається кориснішим, ніж його повна відсутність. Проте не варто ним зловживати.
  • Каберне-Совіньйон є найбільш стійким до метеорологічних умов сортом. Саме це пояснює його широке розповсюдження. Він чудово витримує різкі перепади температур, посуху та може рости навіть у пустелі. Проте цей виноград не завжди дозріває навіть на своїй батьківщині – у Бордо.

Як будемо відзначати Міжнародний день каберне?

Міжнародний день каберне святкують переважно у соцмережах. Для того, щоб приєднатися до віртуальної дегустації, достатньо придбати пляшку каберне, зайти у Facebook чи Twitter та із хештегом #CabernetDay публікувати свої та читати інші пости про те, де та з ким відбувається дегустація цього популярного у всьому світі напою.

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link