Міжнародний день ескімо

Міжнародний день ескімо

24 січня відзначається міжнародна «солодка» подія – День ескімо, або International Eskimo Pie Day. Немає такої людини, яка б не знала, як виглядає та смакує вершкове морозиво на паличці, полите шоколадною глазур’ю. 

Схожі події:
🍧 День морозива на сніданок
🍧 Всесвітній день морозива
🍧 День замороженого йогурту
Почитайте історію виникнення подій та дізнайтеся – коли з’явилося перше морозиво, а також яке морозиво користується найбільшим попитом у світі.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Міжнародний день ескімо в історії

Саме 24 січня 1922 року Крістіан Нельсон – кухар, кондитер та володар крамниці солодощів в Америці – офіційно запатентував цей вид десерту. Своє перше морозиво у шоколадній глазурі та на паличці Нельсон випустив ще у 1919 р. та здобув успіх. Морозиво швидко набрало популярності та знайшло своїх прихильників. Свій холодний витвір кондитер назвав «Пиріжок ескімоса» у перекладі на англійську «Eskimo Pie». Ця назва вкорінилася так глибоко, що стала номінальною. 

Є відомості, що перше ескімо готували ще у Давньому Римі, але офіційною появою вважається саме історія американського кондитера. Свято морозива не офіційне, тому якихось затверджених традицій не має. Якщо ви полюбляєте ескімо – 24 січня саме для вас.

Позначки:
Copy link