Міжнародний день Джеймса Бонда

Міжнародний день Джеймса Бонда

Для кіноманів світу п’ятий день жовтня 1962 р. запам’ятався особливо – у Лондоні відбулась прем’єра першого фільму про секретного агента британської розвідки Джеймса Бонда. Безстрашний супершпигун та жіночий серцеїд відразу ж припав до душі глядачам. Тому в 50-ту річницю виходу на екран першого фільму “Бондіани” було започатковано Міжнародний день Джеймса Бонда, який тепер відзначається щороку. 

Схожі події:
🤵🏼‍♂️ День Бетмена
🤵🏼‍♂️ День Супермена

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Як відзначають Міжнародний день Джеймса Бонда?

Святкування включає ретроспективний показ циклу фільмів, організацію благодійних інтернет-аукціонів речей-спогадів про Джеймса Бонда. Також цього дня можна зустріти шанувальників агента в його улюбленому одязі – смокінгу.

Франшиза про сміливого шукача пригод була відзнята на основі романів британського письменника Яна Флемінга. З 1962 по 2020 рік у світ вийшли 26 серій бондіани, а роль таємного агента 007 зіграли 6 акторів.

За успішністю цикл фільмів став третім з найтриваліших серіалів в історії, неодноразово отримував престижні нагороди. Від початку його екранізації було зібрано близько 7 млрд доларів, а у переліку найкасовіших фільмів він займає почесне друге місце.

5 жовтня 1983 р. було відкрито астероїд, який названо на честь супергероя – 9007 Джеймс Бонд.

Більше цікавих фактів на нашій «Планеті фактів» в Телеграмі. Приєднуйтесь!

Позначки:
Copy link