День Бетмена

День Бетмена

Щорічне проведення святкових заходів Дня Бетмена відбувається в третю суботу вересня. Традиція відзначати свято з’явилася 23 липня 2014 року за ініціативи DC Entertainment.

У 2023 році День Бетмена припадає на 16 вересня.

Схожі події:
📚 День коміксів
📚 День безкоштовних коміксів
📚 Міжнародний день публічного читання коміксів

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Detective Comics №27

Організовується на честь одного з найвідоміших персонажів коміксів, котрий вперше з’явився в детективному виданні №27 Detective Comics в травні 1939 року. Популярність підвищувалась швидкими темпами, тому в 1940 році була сформована перша індивідуальна серійна публікація. Творці Бетмена – Боб Кейн та Білл Фінгер. Єдиним основоположником супергероя довгочасно вважали Кейна, але в 2015 році офіційно признано співавтором Фінгера.

Як відзначають День Бетмена?

З приводу Дня Бетмена організовуються цікаві заходи. У 2019 році відзначали 80-ту річницю публікації першого коміксу, організувавши актуальний тематиці забіг. Символічною подією стала проекція бет-сигналу на будівлях в 13 містах світу. Відзначення Дня Бетмена в 2020 році відбувалося у віртуальному режимі, причиною такого рішення стала пандемія. Для користувачів сервісів DC забезпечили безкоштовну можливість завантажити декілька цифрових коміксів.

Позначки:
Copy link