Міжнародний день декольте

Міжнародний день декольте

Міжнародний день декольте є неофіційним жартівливим святом у соцмережах, яке святкують люди з усієї планети 31 березня. Більше десятиліття тому подія мала великий успіх в інтернеті на території Йоганнесбурга. Користувачі з радістю влаштовували фото-челенджі, а інші оцінювали знімки та визначали переможця у різних номінаціях. Головним призом вважалася віртуальна нагорода «Декольте року».

Схожі події:
👗 День носіння сукні
👗 Міжнародний день спідниці
👗 Всесвітній день кравців

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історично склалося, що декольте в усі часи було найпривабливішем місцем у тілі жінки. Найперше та найвідвертіше у ті часи декольте було відоме у богині змій з Криту. Скульптор показав спокусу та лукавість через образ владної богині. Пам’ятники та скульптури грецьких митців також не соромляться демонструвати відверті вирізи у жіночих сукнях та туніках.

Починаючи з Середньовіччя, жінки використовували декольте у якості схованки для любовних послань. Оскільки кишень у жіночому вбранні не було передбачено тодішніми дизайнерами, виріз на грудях чудово зберігав дорогі серцю записки, а іноді й інші дрібниці: хусточку, солодощі, рукавички, парфуми та косметику.

Позначки:
Рекомендовано
Всесвітній День біполярного розладу, що відзначається щорічно 30 березня, був…