День носіння сукні

День носіння сукні

День носіння сукні або День “Вдягни сукню” (Wear a Dress Day) присвячений красі та жіночності. Він відзначається двічі на рік – 1 червня та 1 грудня. У цей день можна та навіть потрібно вдягти плаття. Для багатьох жінок це свято стає нагодою одягнути сукню замість традиційних джинсів. Для інших, які люблять чепуритися, ця подія є додатковим мотивом для обрання вишуканого туалету. У будь-якому випадку, у цей день цілком виправдано одягнути свій найкращий одяг. 

Схожі події:
👗 День вишиванки
👗 Міжнародний день спідниці
👗 Всесвітній день української хустки
👗 День “Вдягни сукню”
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Традиція святкування

Традиція святкування була започаткована 17 квітня 2010 року у США. Все почалося з розмови про елегантність жіночого плаття, а також про культуру його носіння. Обговорення теми продовжилося у соціальних мережах. Трохи більше, ніж за місяць був проведений перший захід, присвячений жіночій сукні, у якому взяло участь близько 100 тисяч людей.

Мета Дня носіння сукні

Основна мета – продемонструвати суспільству красу традиційного жіночого вбрання. Також День носіння сукні дає можливість одягнути плаття кожній жінці, яка раніше відмовлялася від цього у силу різних причин.

Коли будемо відзначати День носіння сукні?

РікДатаДень
20241 червняСубота
20251 червняНеділя
20261 червняПонеділок
20271 червняВівторок
20281 червняЧетвер
Позначки:
Copy link