День жінок-підприємців

День жінок-підприємців

19 листопада кожного року світ відзначає Міжнародний день жіночого підприємництва.

Інші свята присвячені жінкам:

👩🏻 Міжнародний день жінок і дівчаток в науці
👩🏻 День жінки-лікаря
👩🏻 День жіночої емансипації
👩🏻 Всесвітній день блондинок

Прочитайте історії виникнення подій та дізнайтеся – скільки жінок стали Нобелівськими лауреатами в області медицини, яку частину серед винахідників складають жінки, а також чи впливає колір волосся на інтелект жінки.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про ці та всі інші актуальні свята та події на кожен день.

День жінок-підприємців в історії

Свято започаткували у 2014 році та вперше відзначили в нью-йоркській резиденції ООН. Україна приєдналася до такої ініціативи у 2016 році завдяки громадській організації під назвою Міжнародна Амбасада жінок-підприємців. Наразі у святкуванні беруть участь 144 країни та мільйони зацікавлених жінок по всій планеті.

Мета заснування свята

Головна мета свята – це збільшення можливостей бізнесвумен та підтримка їхньої діяльності. Ініціатива полягає у соціальному русі, який не обмежується одним лише днем, рух націлений надихати жіночу стать до створення власної справи.

Як відзначають цю подію?

19 листопада жінки-підприємці збираються разом, щоб поділитися одна з одною досвідом, порадами й обговорити важливі питання щодо бізнесу. Міжнародний день жіночого підприємництва має за місію розповсюдження бізнес-діяльності серед жіночого населення шляхом залучення професіоналів цієї сфери до безкоштовної допомоги.

Позначки:
Copy link