Всесвітній день блондинок

Всесвітній день блондинок

Останній весняний день – не привід сумувати, адже 31 травня своє свято святкує уся світловолоса частина жінок планети. Міжнародний день білявок – свято молоде. Існує декілька варіантів його появи.

Схожі події:
💋 День жінки-лікаря
💋 Міжнародний день жінок в інженерії
💋 Міжнародний день жінок і дівчаток в науці

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Згідно з першим, це свято провели в Америці 9 червня 2001 року. Команда адвокатес-білявок вирішила показати своїм чоловікам-колегам, що вони розуміються на юриспруденції не гірше за них. Заснування цього свята – символ захисту інтересів та прагнення довести усім, що колір волосся не впливає на інтелект. 

Другий варіант походження розповідає, що вперше це свято відзначили у 2006 році гучною подією – проведенням премії «Діамантова шпилька». Блондинки вирішили самі віддати собі шану та показати, що вони не тільки головні героїні анекдотів, володарки перекису водню, гламуру, миттєвої засмаги та заручниці відомої жіночої логіки, а ще й успішні жінки. Номінантками були відомі актриси, спортсменки, бізнес-леді, співачки. 

Цей день точно дуже важливий для блондинок, адже вчені запевняють, що сьогодні натуральний блонд більш виключення, ніж правило.

  • Згідно з деякими передбаченнями, за 200 років справжні блондинки можуть взагалі зникнути з Землі.
  • За останні 50 років кількість власниць білявого волосся скоротилася майже втричі.
  • Всесвітня організація охорони здоров’я натомість зауважила, що ген білявого волосся повністю зникнути не може.
Позначки:
Copy link