День заснування дитячого фонду ООН "ЮНІСЕФ"

День заснування дитячого фонду ООН “ЮНІСЕФ”

11 грудня у світі відзначається День заснування дитячого фонду ООН UNICEF – спеціалізованої структури, яку створили у 1946 р. ЮНІСЕФ – провідний лідер планети із захисту дитячих прав та інтересів, зв’язок між світом та дітьми, голос дітей і молоді. Дитячий фонд функціонує майже у 200 країнах світу для підтримки та захисту дітей від народження до виходу у доросле життя, для надання освіти, медичної допомоги, оздоровлення та розкриття потенціалу. 

Діяльність фонду допомогла сотням мільйонів дітей подолати смертельні хвороби, за допомогою ЮНІСЕФ засновано тисячі материнських та оздоровчих центрів, відкрито й обладнано понад 1 млн шкіл, майже мільйон центрів харчування та водогонів. Також фонд надає допомогу у вигляді одягу, засобів гігієни та продуктів харчування, допомагає при стихійних лихах (землетруси, засухи чи повені). 

В Україні ЮНІСЕФ відкрив свої двері у 1997 р. заснуванням представництва у столиці. За ці роки організація надала українському уряду ресурси у грошовому еквіваленті 130 млн доларів. Це допомогло втілити у життя безліч робочих програм та платформ у сфері захисту прав та охорони здоров’я дітей.

Читайте також: День захисту дітей
Цікаво буде дізнатися – яка країна першою впровадила в себе святкування на честь дітей, а також, яка статистика про те, скільки неповнолітніх у світі потребують захисту.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки: