День заснування дитячого фонду ООН "ЮНІСЕФ"

День заснування дитячого фонду ООН “ЮНІСЕФ”

11 грудня у світі відзначається День заснування дитячого фонду ООН UNICEF – спеціалізованої структури, яку створили у 1946 р. ЮНІСЕФ – провідний лідер планети із захисту дитячих прав та інтересів, зв’язок між світом та дітьми, голос дітей і молоді. Дитячий фонд функціонує майже у 200 країнах світу для підтримки та захисту дітей від народження до виходу у доросле життя, для надання освіти, медичної допомоги, оздоровлення та розкриття потенціалу. 

Читайте також:
👦🏻👧🏻 День захисту дітей
👦🏻👧🏻 День “Пальто та іграшки для дітей”
👦🏻👧🏻 Всесвітній день сиріт
👦🏻👧🏻 День «Обійміть своїх дітей»
👦🏻👧🏻 Національні дні спілкування з дітьми у США

Цікаво буде дізнатися – яка країна першою впровадила в себе святкування на честь дітей, а також, яка статистика про те, скільки неповнолітніх у світі потребують захисту.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Допомога дітям

Діяльність фонду допомогла сотням мільйонів дітей подолати смертельні хвороби, за допомогою ЮНІСЕФ засновано тисячі материнських та оздоровчих центрів, відкрито й обладнано понад 1 млн шкіл, майже мільйон центрів харчування та водогонів. Також фонд надає допомогу у вигляді одягу, засобів гігієни та продуктів харчування, допомагає при стихійних лихах (землетруси, засухи чи повені). 

В Україні ЮНІСЕФ відкрив свої двері у 1997 р. заснуванням представництва у столиці. За ці роки організація надала українському уряду ресурси у грошовому еквіваленті 130 млн доларів. Це допомогло втілити у життя безліч робочих програм та платформ у сфері захисту прав та охорони здоров’я дітей.

Позначки:
Copy link